Разкопана улица
Дърветата, който бяха орязани безпричинно на улица ""Христо Смирненски""3 няма как да се възстановят. Дърветата пазеха сянка и пречистваха въздуха. Сега нито въздух нито инфраструктура. Има кабели по които тече ток и минават всеки ден от там хора. Също така миризмата на канал и плъховете разхождащи се по улицата разнасят зарази. Имайки предвид и бълхите, които има картината е пълна. Моля вземете своевременни мерки живеем в 21в. на централна улица.