Липса на улично осветление
Здравейте,
През последните няколко дни уличното осветление на ул. "Преспа" в участъка на улицата между номера 1 и 15, не работи, което създава дискомфорт на живущите там в тъмната част на деня.
Моля да вземете необходимите мерки за неговото своевременно възстановяване.
Надяваме се на Вашето съдействие.