антипаркинг колчета
Здравейте, пиша ви от търговски обект с вход и изход за автомобили в Еленово и ме интересува какъв е реда за поставяне на колчета с цел да не се паркира пред входа и изхода , тъй като разправиите са ежедневие, скандалите също и своеволиато от страна на недобросъвестни шофьори става нетърпимо. Въпреки, че им се казва в очите, че не може да паркират, остават колата и тръгва който, където е решил. Дори и да извикаме патрул, често се случва до пристигането му, въпросният шофьор да е потеглил. Моля за съдейстевие от Ваша страна, тъй като се създават пречки за работата и напрежение в отношенията между хората. Има случай дори достигнал до Районен съд.
Благодаря предварително