Шум от общински имот
На улицата и по Христо Силянов се движи моторист със скутер няколко часа и умишлено вдиха шум. Полицията досега не предприема действия. Бихте ли казали улицата общинска собственост ли е? Ако да, как Община Благоевград ще регулира тази си собственост без да пречи на гражданите? Ако трябва да се обърна към РЗИ за измерване на нивата на звук, това е напълно непрактично защото няма кой да го дебне кога ще мине от РЗИ, особено събота неделя. Какво предлагате да се направиз, за да почиват гражданите? Общината има пари, служители и норматив. Дал съм ви и регистрационния номер даже, както ми казахте.