Заключен двор на училище
Здравейте, по някаква причина се заключва дворът на 3-то ОУ в час в който децата идват и имат тренировка във физкултурния салон.
За да влязат на тренировка трябва да прескачат през оградата, което е безумно!
Въобще е безумно заключването на тези пространства на които се събират и играят децата от зоната, в която няма друго безопасно пространство за игра!
Каква е позицията на общината?