Видимост на пътните знаци
Здравейте,
Подавам сигнал за сериозен проблем с видимостта на пътната сигнализация в града. На доста места пътните знаци са изцяло или частично скрити от клони на дървета.
За всички курсисти, които в момента се обучават и преминават с учебен автомобил, за мен (а и за всички останали шофьори) е изключително трудно и опасно да забележа знаците навреме. Това създава непосредствена предпоставка за пътнотранспортни произшествия.
Моля, да бъде извършена проверка и клоните около знаците да бъдат спешно подрязани.
Благодаря Ви предварително!