1 г. след ремонта на улицата
Още след ремонта на "Свети Иван Рилски" ви алармирах, че до пощенска банка има английски двор, който е необезопасен. Още се стои така. Неприятно е за хората, че до тях има трап. Наблизо пак ви сигнализирах за английските дворове по "Митрополит Борис", че капаците се хлъзгат и замръзват зимно време и една позната падна там и си счупи лявата ръка. По тях даже има преписка от ваша страна. Защо все още няма резултат?