Недостъпни тротоари
Здравейте! На ул. Трети Март е невъзможно ходенето по тротоарите и от двете страни. От едната страна тротоарът никога не е почистван и освен пясък има и висока растителност. От другата страна има постоянно паркирани автомобили, камиони и не е само заради строежа, ами са автомобили на съседни кооперации. Всеки ден излизам с две малки деца за ръка и всеки ден минавам в пълен ужас, докато вървим по улицата, а колите ни бипкат, че им пречим. Кога най-сетне ще има проходими тротоари и безопасна пътна обстановка за децата?