Проблем с контейнера за смет
Както посочих и в предходните два сигнала, наличният контейнер за смет е крайно недостатъчен и има спешна необходимост от поставяне на допълнителен. Към момента, вече втори ден контейнерът е препълнен и гражданите са принудени да оставят отпадъците си около него. Моля да бъдат предприети необходимите мерки за осигуряване на нормална хигиенна обстановка.