Градски транспорт кв. Освобождение
Здравейте! Има ли възможност в кв. Освобождение да има редовен градски транспорт, който да е на по-кратък интервал от време, а не през 1:30 Мин? Вечер последният автобус е в 19ч, неделя въобще няма такъв. Кварталът е откъснат от останалата част на града. Вече доста хора живеят там, има много деца, които е необходимо родителите им да ги придвижват (на училище, уроци и тнт) с личен автомобил.