Чакалните в поликлиниката
Моля , за съдействие и взимане на необходимите мерки чакалните в поликлиниката, да бъдат климатизирани!! Заведението се посещава от болни хора ,но и здрав човек , трудно издържа в коридорите , които наподобяват сауна !! Обзавеждането се състои от събрани счупени подръчни средства !!Моля , посетете и сами се уверете!!