Контейнер пред разпад.
Здравейте,контейнерът,който сложихте на мястото на разваления е на път отново да се счупи.Предупреждавам ви преждевременно,преди служителите на Биострой, отново да го положат в легнало положение.
Също така не мисля ,че е нужно който й да е от общината да ми изпраща писмени становища,че искането ни за нов контейнер не е основателно.За мен няма значение дали ще е нов или ремонтирам стар, идеята ми е да не се стига до там отново да ни преливат останалите два.
Хубав ден!