Повдигнати плочки
Здравейте,
Подавала съм няколкократно сигнал по този проблем. Има повдигнати плочки на ул. Илинден 1, които ежеседмично стават все по-разкривени и опасни . Почти всеки ден се спъват деца пред очите ми. Последният път, когато подавах сигнал беше през платформата сигналин. От там получих отговор, че се очаква програма за ремонтиране на тротоари. Имате ли информация кога ще започне тази програма, защото при нас проблема ескалира. Благодаря ви отново.