Проблеми с ремонтната дейност, във връзка с подмяна на канализацията на ул. "Христо Смирненски"цчч
Здравейте, пиша във връзка с ремонтната дейност за подмяна на канализацията на ул. "Христо Смирненски". От приблизително пет дни не се извършва ремонт, техниката е вдигната, работници няма. По- голям проблем са откритите шахти, невъобразимата смрад, рояците от бълхи, както и огромните плъхове. На улицата, която е централна, все пак живеят хора, на които в къщите и дворовете вече са плъзнали бълхите и плъховете. Предвид топлото време е необходима спешна и адекватна реакция от страна на Общината. Моля да обърнете внимание и на откритите шахти, които са изключително опасни.