Течаща вода по пътища на земна основа
Моля Общината да предприеме своевременни действия по отвеждането на водата извън пътищата на земна основа. Съществува риск от наводнение. При разговор с ВиК Благоевград, същите обясниха, че водата извира, прелива от кладенците и НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ. Време е Общината да се намеси и да разреши проблема в кратки срокове.