Допълнение към сигнал #107783
Правя допълнение към сигнал #107783, тъй като след събирането на отпадъците тази сутрин (22.06.2026г.), служителите са оставили контейнерът със счупения капак в хоризонтално положение, от което се вижда, че и дъното му е счупено съответно прави контейнера 100% неизползваем.
Моля за подмяна с нов, изправен контейнер.