Асфалтиране на междублоково пространство
Общински терен (частна общинска собственост по кадастрална карта) от много години е в лошо състояние, в средата на имота, непосредствено пред гаражите, чийто собственици сме, се образуват огромни дупки и се пълнят с вода и кал. Имотът няма и никакво осветление. Предвид неговото местонахождение - в идалния център на града, както и намерението на всички собственици от няколко блока, които паркират на това място със собствени усилия да асфалтират имота с предназначение за паркинг, бих искал да сигнализирам за неговото недобро състояние и да отправя молба да заложите във вашата програма неговото облагородяване - асфалтиране или полагането на тротоарни плочи. Върху имота има и отводнителни шахти. В момента теренът изглежда равен, тъй като със собствени усилия гражданите сме положили чакъл и пясък, но това е временно решение.
Ще бъде извършена проверка относно собствеността на имота. След приключване на проверката имотът ще бъде предложен за включване в Инвестиционната програма на Община Благоевград.
Благодарим Ви за проявената гражданска отговорност и инициативност. Вашият сигнал е ценен принос към подобряването на градската среда.